Přijmeme učitele/učitelku mateřské školy

nabídka pracovní pozice

Mateřská škola Rousínov přijme učitele/učitelku do běžné třídy na úvazek 1,0, s nástupem od 1.4.2024. Požadujeme nejméně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou v oboru předškolní pedagogika, aktivní přístup, spolehlivost. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

K nabídce připojte strukturovaný profesní životopis, případně motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Písemné nabídky zašlete na mailovou adresu školy.

KONTAKT: Mgr. Tereza Vejdová, msr.info@seznam.cz, tel.: 731 519 433.

Datum vložení: 5. 2. 2024 15:38
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2024 15:44

Pro rodiče

dnes, pondělí 4. 3. 2024
oblačno 13 °C 7 °C
úterý 5. 3. slabý déšť 14/7 °C
středa 6. 3. slabý déšť 12/7 °C
čtvrtek 7. 3. jasno 9/3 °C

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Na Kazimíra pohoda - na kobzole úroda.