05.05.2020 - ZÁPIS DO MŠ - AKTUÁLNĚ

Vážení rodiče, vzhledem k současným hygienickým opatřením se zápis do Mateřské školy Rousínov pro další školní rok uskuteční v termínu od středy 6. května do pátku 15. května 2020 (to znamená - v těchto dnech budete doručovat žádosti do MŠ). Podrobné informace naleznete v příloze. Kritéria pro přijetí a Žádost o přijetí naleznete v záložce "Provozní info" vlevo. UPOZORNĚNÍ: Dle doporučení MŠMT lze očkování dítěte doložit čestným prohlášením rodiče. Protože ale stále platí zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, zdvořile Vás žádáme, abyste si PŘEDNOSTNĚ opatřili potvrzení praktického lékaře o očkování dítěte. Po domluvě s lékařem lze toto potvrzení opatřit za dodržení všech hygienických nařízení. (Podle platné legislativy je lékař povinen Vám toto potvrzení vystavit.) Děkujeme za pochopení.

> otevřít přílohu